Mikołaj 2021 ZS

Świąteczne spotkanie rodzinne członków Związku Ślązaków ze Świętym Mikołajem 2021

Świątecznie i szykownie Związek Ślązaków w Chicago dziś spędził niedzielne przedpołudnie rozpoczynając od Mszy Św. w intencji ZS i wszystkich członków ZS i ich rodzin oraz za wszystkich żyjących i zmarłych członków ZS… Po Mszy Św. wszyscy członkowie oraz zaproszeni goście spotkali się na świątecznym obiedzie w restauracji Mabenka gdzie wspólnie biesiadowali śpiewając kolędy i łamiąc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia a najmłodszych milusińskich odwiedził Święty Mikołaj obdarowując wszystkie dzieci prezentami. Związek Ślązaków życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim sponsorom, darczyńcom i sympatykom naszej organizacji oraz wszystkim braciom i siostrom Śląskiej ziemi mieszkającej w USA i Kanadzie…Szczęść Boże wszystkim w nowym 2022 roku.