Tomasz Sobania Chicago 2023

Bieg przez Amerykę: Spotkanie z Tomaszem Sobania w Restauracji Opolska w Schaumburgu, IL

Opolska Restauracja w Schaumburgu: Wyjątkowe Miejsce Dla Wyjątkowego Spotkania

Tomasz Sobania spotkanie w restauracji OPOLSKA Schaumburg, IL

7 grudnia 2023 roku, w urokliwej restauracji Opolska na północnych przedmieściach Chicago, odbyło się wyjątkowe spotkanie członków Związku Ślązaków z Chicago z niezwykłym gościem – Tomaszem Sobania, Extremalnym Maratończykiem z Górnego Śląska.

Wieczór był pełen inspiracji, wzruszeń i emocji, a głównym tematem rozmowy był planowany ekstremalny bieg przez Amerykę, który ma się odbyć we wrześniu 2024 roku.

Tomasz Sobania, mający na swoim koncie niezwykłe osiągnięcia, takie jak przebiegnięcie Polski z południa na północ i spowrotem, bieg z Częstochowy do Rzymu, ze stadionu Śląskiego do Barcelony, do Grecji… a teraz zamierza podjąć się nowego wyzwania – przebiegnięcia Amerykę od Nowego Jorku do Kalifornii.

To nie tylko niezwykły maraton, ale również rekordowy wyczyn, który może trafić do Księgi Rekordów Guinnessa.

Wsparcie Dla Maratończyka: Związek Ślązaków Angażuje Się w Cel

Spotkanie w Restauracji Opolska miało wyjątkowo przyjazny charakter, a członkowie Związku Ślązaków postanowili wspomóc Tomasza Sobania w realizacji tego niesamowitego przedsięwzięcia. Związek zaoferował swoje wsparcie i pomoc w pozyskaniu sponsorów, którzy chętnie wesprą Tomka w osiągnięciu tego unikatowego maratońskiego celu.

Jest to również doskonała okazja dla firm, korporacji, organizacji i instytucji finansowych do promocji swoich usług, marek czy biznesu. Bieg przez Amerykę będzie transmitowany na żywo w wielu stacjach telewizyjnych, radiowych i mediach społecznościowych, a także zostanie stworzony film dokumentalny, który z pewnością przyciągnie uwagę milionów widzów na całym świecie.

Cele Charytatywne i Sportowe: Tomasz Sobania Jako Inspiracja…

Tomkowi Sobania nie tylko zależy na swoim wyjątkowym osiągnięciu, ale również na wsparciu celów charytatywnych, zwłaszcza dzieci z autyzmem. Podczas spotkania opowiadał o swoich doświadczeniach z wcześniejszych maratonów, podkreślając, jak bardzo trzeba się poświęcić, aby osiągnąć każdy punkt trasy, zwłaszcza w trakcie ekstremalnych wyzwań.

Podczas wieczoru członkowie spotkania mieli również okazję spotkać Magdalenę Gorzkowskąolimpijka, sprinterka i zdobywczyni srebrnego medalu podczas Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w 2016 roku. Magdalena, która obecnie zdobywa najwyższe szczyty górskie, planuje zdobycie korony ziemi i jeszcze z pewnością kilka ośmiotysięczników.

Niespodzianki Wieczoru: Od Podarowanej Koszulki do Gościa-Sprinterki

IMG 5606 1

Wieczór zakończył się niespodzianką, gdy Tomasz Sobania podarował uczestnikom spotkania koszulkę, w której odbył swój bieg ze Stadionu Śląskiego do Rzymu, uroczysto ją podpisując. To symboliczny gest, który może w przyszłości stać się cennym przedmiotem podczas charytatywnej licytacji.

Wsparcie Maratończyka: Jak Możemy Pomóc Tomaszowi Sobani?

Wszyscy obecni obiecali Tomaszowi wsparcie i pomoc, a informacje na temat sposobów indywidualnego, grupowego i biznesowego wsparcia w biegu przez Amerykę będą dostępne na jego stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Planuje się również specjalną stronę internetową poświęconą biegowi przez Amerykę, gdzie każdy będzie mógł włączyć się w to niezwykłe wydarzenie.

Podsumowanie: Bieg przez Amerykę – Niezwykłe Wyzwanie i Jednocząca Społeczność Polonijną w USA

Wieczór z Tomaszem Sobania w Restauracji Opolska w Schaumburgu był nie tylko okazją do wsparcia maratończyka w jego ekstremalnym wyzwaniu, ale także do zjednoczenia społeczności i promocji Polskiej siły i determinacji na światowej scenie. Oby następny rok przyniósł nie tylko rekordowy bieg, ale również niezliczone korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron oraz tych, którzy postanowią wesprzeć tego wyjątkowego Polaka w jego niezwykłym ekstremalnym biegu przez Amerykę.

Związek Ślązaków Ameryki Północnej

Radio “NA ŚLĄSKIEJ FALI” Chicago