Spotkanie opłatkowe Związku Ślązaków 2024

Spotkanie Opłatkowe Związku Ślązaków w Chicago z Mikołajem 2024: Radosne Świętowanie

W samym sercu Chicago Zarząd Związku Ślązaków spotkał się 14 stycznia 2024 roku na uroczystym spotkaniu opłatkowym w Lone Tree Manors w Niles. Wydarzenie, pełne tradycji i przyjaźni, było wyjątkowym momentem dla Zarządu i ich rodzin, świętujących ukochane zwyczaje spotkań opłatkowych w okresie Bożonarodzeniowym.

Szczegóły wydarzenia

Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się o godzinie 12:00, z serdecznym powitaniem przez prezesa, Piotra Brzka, i wice-prezesa, Andrzeja Matejczyka, którzy z radością przywitali licznych gości. Miejsce wydarzenia, Lone Tree Manors, stanowiło doskonałe tło dla tego wyjątkowego spotkania.

Tradycje i Rytuały

W sercu spotkania było tradycyjne łamanie się opłatkiem. Uczestnicy wymieniali serdeczne życzenia na święta i nadchodzący rok. Ten wzruszający rytuał ustanowił ton dnia pełnego jedności i świętowania.

Uroczysty Posiłek i Świętowanie

Duch świąt kontynuował się pysznym wspólnym posiłkiem. Śmiech i radość napełniały powietrze, gdy uczestnicy dzielili się opłatkiem, tworząc atmosferę tradycji i wesołości.

Specjalny Gość – Święty Mikołaj

Najważniejszym punktem wydarzenia był przyjazd Świętego Mikołaja, który przyniósł radość i prezenty dla najmłodszych. Ekscytacja dzieci wypełniła salę, tworząc magiczne chwile, które będą wspominane przez wszystkich.

Podziękowania dla Sponsorów

Zarząd Związku Ślązaków wyraził wdzięczność hojnym sponsorom, 𝐋𝐨𝐰𝐞𝐥𝐥𝐟𝐨𝐨𝐝𝐬 i 𝐏𝐒𝐅𝐂𝐔, za ich znaczące wsparcie. Ich wkład odegrał kluczową rolę w stworzeniu zaczarowanej atmosfery dla najmłodszych członków.

Wyrażenie Wdzięczności

Po zakończeniu wydarzenia serdeczne podziękowania zostały skierowane do wszystkich za ich obecność i aktywny udział. Zarząd Związku Ślązaków życzył wszystkim Nowego Roku pełnego radości, sukcesów i szczęścia.

Zaproszenie do Udziału w Imprezach

Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa we wszystkich imprezach organizowanych w tym Nowym Roku 2024.

Zaproszenie do Słuchania Audycji “Na Ślaskiej Fali”

Zachęcamy do słuchania sobotnich audycji “Na Ślaskiej Fali” w Polskim Radio 1030.

Zaproszenie do Odwiedzenia Strony i Social Media

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony internetowej oraz naszych profili na Facebooku i Instagramie.