Pomoc dla Adasia

APEL o POMOC dla Adasia

Mam na imię Magda i jestem mamą dziecka niepełnosprawnego. Od dawna nie czuję się heroską.Mój synek może nigdy nie będzie mówił, chodził lub nie zje samodzielnie łyżeczką. Tak wygląda proza codziennego życia. Adaś urodził się 25.04.2017r i jest wcześniakiem z 24 tygodnia. Od dnia narodzin nie ma lekko. Jest po wylewach 4 stopnia , ma małogłowie, uszkodzone nerwy wzroku – widzi tylko z bliska. Synek choruje na padaczkę lekooporną, Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowy spastyczny i ma wrodzoną wadę Dandy – Walkera. Okazało się teraz, że ma zwichnięte dwa biodra. W tym roku będzie miał dwie operacje w Łodzi na przewodziciele i przedłużenie ścięgien Achillesa. W roku 2023 operowane 2 biodra. Synek potrzebuje intensywnej rehabilitacji ruchowej, sensorycznej i terapi wzroku. Wiąże się to z ogromnymi kosztami. Adaś też potrzebuje specjalistyczne sprzętu, który też jest kosztowny. Mój dzielny Wojownik dzielnie walczy a ja staram się jak mogę , żeby Mu pomóc. Jestem po rozwodzie , a na ojca Adasia nie mogę liczyć. Ma też córkę Gabrysia lat 13, która jest wielkim oparciem dla mnie przy opiece synka.
Niestety koszty leczenia i potrzeb dla Adasia są ogromne i kosztowne.
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.
Bardzo proszę o pomoc I odpowiedź na moją prośbę.
Bardzo proszę o pomoc np.w postaci:
1.Przeczytaj mój i Adasia apel lub skrócone ogłoszenie Państwa na antenie radiowej 1490 AM w audycji pt.” Na Śląskiej Fali” przez cztery kolejne audycje radiowe w sobotę między godziną 18:00 a 20:00
2.Umieścić APEL Adasia na państwa stronie internetowej.
3.Proszę o udzielenie info w postaci nazwy, adres i e-meil do Szpitala Dziecięcego “Schneider” w Chicago. Chce napisać do nich jak mogą pomoc dla Adasia. Jakie proponują leczenie I ile to kosztuje?Ja nie mogę znaleźć e-mila i adresu szpitala.

Z góry za wszystko serdecznie dziękuję I dołączam też załączniki o chorobie Adasia I apele.

Serdecznie pozdrawiam
Mama Adasia

Magdalena Terlecka
16-400 Suwałki
Telefon: +48 668 349 825
E-mail: magda.terlecka82@interia.pl